Сергій Таран

В інтерв’ю Олексію yXo Малецькому снайпер команди Monte з CS:GO Володимир Woro2k Велетнюк розповів про дохід команди зі стікерів, присвячених BLAST.tv Paris Major 2023. За його словами, клуб заробив більше 200 тисяч доларів.

«[Я знаю що зі стікерів топ команди можуть заробити 500-600 тис. доларів, це реальна сума?], Напевно, це реальна сума якщо ти виграв мейджор. Суми дуже великі. Все залежить від того, в яку капсулу потрапиш. Не всі купуватимуть наклейку «Легенд», якщо там гратимуть слабенькі команди. <…>

Організація забирає дуже малий відсоток – 1 або 2,5%. Ви купуєте капсулу за 100 гривень, Monte заробляє 2,5 гривні. <…> Це не лише капсули. Там багато чого є: перепустки та сувенірні кейси. Команди найбільше заробляють із кейсів, не з капсул. Усі колективи мають відсоток з усіх сувенірних кейсів. <…>

[Команда заробила 100-200 тис. доларів?] Так. [Більше?] Так. Усі професійні команди мають домовленість з кожним гравцем, скільки він отримує відсотків за мейджор. Ти домовляєшся про це під час підписання контракту.»

Нагадаємо, DemQQ та kRaSnal входять в п’ятірку гравців з найвищим відсотком перемог на FPL у 2023 році.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.