Сергій Таран

Організатори європейських кваліфікацій з різних дисциплін до IESF World Esports Championship 2024 представили групи відбіркових турнірів.

Збірна України з Dota 2, яка майже вся складається з гравців Monte, буде грати в групі з Польщею, Францією, Грузією, Угорщиною та Ізраїлем. У плей-оф пройдуть чотири команди з групи, через кваліфікацію на основний турнір потрапить п’ять команд. Матчі пройдуть 19-23 липня.

Чоловіча збірна з Mobile Legends: Bang Bang в одній групі з албанцями, австрійцями, молдованами та чорногорцями. Тут у плей-оф виходять дві кращі команди, на основний турнір пройдуть дві збірні. Групи жіночої європейської кваліфікації з MLBB ще невідомі. Матчі пройдуть 22-23 липня.

Також за місце на IESF World Esports Championship 2024 буде боротися Збірна України з PUBG Mobile. З 21 збірної на основний турнір пройде п’ять. Матчі пройдуть 30-31 липня.

Нагадаємо, Збірна України з CS2 дізналася свою групу на європейській кваліфікації до IESF World Esports Championship 2024.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.