Сергій Таран

Тренер складу Falcons з CS2 Денні zonic Соренсен поділився своїми думками про капітана FaZe Фіна karrigan Андерона. Він вважає, що karrigan завжди недооцінювали як IGL.

«karrigan завжди недооцінювали як капітана. Він абсолютно точно став кращим відтоді, як я працював з ним в Astralis. Я б сказав, що багато чого змінилося як у ньому самому, так і в його манері гри. Він безперечно всебічно розвинувся. Згадуючи ті часи, великою проблемою karrigan була божевільна тактика. Фін був надзвичайно винахідливий, але багато речей в офіційних іграх не працювали так, як на тренуваннях. У нас було надто багато нових задумок під кожен матч.

Крім того, в період виступу за Astralis він був дуже напружений. karrigan міг закричати в середині раунду і вивести тіммейтів із себе. Багато хто ще тоді говорив, що він хороший на короткій дистанції, а потім у команди втрачається віра в нього. Він і сам трохи втрачає впевненість у собі. Але так було раніше, оскільки сьогодні він зовсім інший.»

Нагадаємо, Джеймс Бенкс прокоментував підписання організацією Guild команди Bad News Eagles і розповів про свою роль в команді.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.