Антон Мазай

На огляд до нас потрапила ігрова миша Lorgar Stricter 579, яка може здивувати своїми особливостями. Не так часто доводиться зустріти екран в ігровому маніпуляторі, погодьтеся. Хоча Lorgar в цьому точно не перші, давайте подивимося яким вийшов продукт в цілому.

Фірмове пакування навряд залишить власника незадоволеним - тут і якість поліграфії, і крутий дизайн. Звичайно неможливо не помітити червону стрічку, яка насправді не просто декоративна. Якщо вскрити коробку, то зможете отримати невеличкий бонус у вигляді брелоку для ключів.

Але найголовнішим для нас є те, що маркування достатньо інформативні стосовно технічних характеристик. 

Мишка знаходиться у фірмовому мішечку, тому у вас буде в чому її перевозити, якщо з’явиться така необхідність. Мені, наприклад, постійно доводиться кидати мишку просто на дно наплічника від чого стає трохи боляче. 

Крім самої Stricter 579 в комплекті знайшлося дві хімічних грілки для рук та підставка для чашки з наклеєним на неї комплектом запасних ніжок. За останнє окремий респект виробнику - це турбота, якій не можна не поаплодувати.

Переходячи до зовнішнього вигляду миші, розумієш, що саме мало дивувати. По-перше, це форма. Stricter 579 – це не згладжений «обмилок», вона має чітко виражену форму і, до речі, підійде тільки для правші. В довжину та висоту вона має достатньо середні розміри – це 131мм та 41мм відповідно. А от ширина вже 72мм, але цей розмір фактично актуальний лише для передньої частини з екраном.

Мишка майже повністю вкрита приємним софт-тач пластиком. На спинці знаходиться логотип Lorgar з RGB-підсвіткою. Також зверху є дві додаткові кнопки, які за замовчуванням відповідають за зміну DPI та колесо з RGB-підсвіткою. На основних кнопках встановлено мікріки, які за інформацією виробника мають витримати 50млн. натискань.

На лівій грані розміщено 4 додаткові кнопки: вперед та назад, дабл-клік, функціональна клавіша. Ну і, звичайно, не пройти повз OLED екрану, який знаходиться так само тут.

На нього можна вивести зображення, короткий текст, DPI та швидкість опитування миші.

На нижній стороні також є щось цікаве. Тут розміщені два перемикачі сили натискання основних кнопок. Це цікаве рішення, я для себе залишив більше зусилля. Ну і серце кожного маніпулятора – сенсор. В Stricter 579 встановлено сенсор PixArt PMW 3336. Це модель середнього рівня, але все ще така, яку до ліміту навряд чи зможе довести середній, або може і дуже скіловий гравець. Цей сенсор має 30g прискорення до зриву та 150 IPS. Ну і звичайно, куди ж без максимально популярної цифри DPI, яка має становити 10800 для цього сенсору, але чомусь заявлена як 12000 виробником.

Ну і з того, що також не можна забувати – це силіконовий дріт без обплетення та вага 127 грамів.

Всі налаштування миші здійснюються через фірмовий софт Lorgar WP. В ньому можна вибрати кольори, яскравість, режими підсвітки логотипу та колеса, обрати потрібні вам сети DPI, запрограмувати всі кнопки, записати макроси.

Звичайно ж, налаштування екрану. Тут є три режими яскравості, які для чогось називаються 50-100-150, хоча в першому екран повністю вимкнений, а в двох інших має просто два ступені яскравості. Крім того, саме тут можна написати текст або завантажити лого на екран. От чого не вистачає – це щоб при кастомному зображенні чи тексті під час перемикання DPI було відображення зміни режиму, а потім повернення на статичне зображення. Може це щось, що виробник додасть у програмне забезпечення із часом.

І перейдемо до безпосередньо вражень від користування. Почнемо з мінусів. Перший і головний – це вага. 127 грамів – це дуже не мало, особливо враховуючи той факт, що ми говоримо про дротову мишу. І, можливо, хтось би апелював до цінового сегменту, але в ньому спокійно можна знайти багато варіантів ближче до 100г і менше. І над цим треба працювати. Крім того, я думав, що відсутність обплетення дроту буде заважати, але жодного разу не стикнувся з цією проблемою, тому тут залік. 

Приємні враження залишив по собі як сенсор, так і робота основних клавіш. Не дивлячись, на те, що я звик до більш гучного і вираженого кліку – робота мікріків Stricter 579 сподобалася. Вони одночасно і в міру чіткі і не занадто гучні. Колесо працює ідеально, позиції відчуваються, але знову достатньо згладжено. Єдине тільки, що люфт міг би бути меншим, хоча це більш причіпки до дрібниць. Ковзає миша без зауважень – ніжки якісні, а за додатковий комплект просто додатковий плюс. Керування DPI на миші сподобалося, без нього майже ніколи не користуєшся цією функцією, а тут знову згадуєш як це корисно та зручно.

В якості підсумку можна сказати, що Lorgar Stricter 579 – це ігрова миша для тих, хто любить повнорозмірний розслаблений хват всією долонею та не покладається на динамічний рух маніпулятором в іграх. Наприклад, під час довгих сесій у Frostpunk я абсолютно забував про вагу та відпочивав під час гри. Цікавий продукт, вартий уваги, але як і будь-яка особиста периферія – потребує первинного випробування та певного часу для звикання.

Новий рік на носі, а ви до сих пір не придбали подарунок? Зараз миша Lorgar Stricter 579 по крутій знижці в Comfy!

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Коментарі закриті.

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.