Сергій Таран

Вже сьогодні розпочинається плей-оф IEM Dallas 2024 з CS2. Редакція Players, разом з технологічним партнером Lenovo Legion, склала рейтинг фаворитів чемпіонату.

6. 9z Team

9z стали головною несподіванкою цього чемпіонату. Латиноамериканський колектив зміг пройти MOUZ, Liquid і Vitality, що дозволило потрапити відразу у півфінал турніру. Такий результат для команди вже є великим досягненням. Але відсутність досвіду гри на великій сцені може завадити 9z продемонструвати свої сильні сторони. Тому, ми схильні до того, що колектив зупиниться на стадії ½ фіналу.

4-5. HEROIC і G2

Нам здається, що плей-оф для HEROIC і G2 є чудовим результатом на цьому турнірі, так як обидва склади грають зі стендином. Пройти до чвертьфіналу їм допомагала чудова форма лідерів. Так, обидва колективи можуть стати несподіванкою у плей-оф і перемогти, але для цього фаворити повинні багато помилятися і різко втратити свою форму, а це навряд чи відбудеться.  

HEROIC і G2 знаходяться вище 9z тільки через наявність більш досвідчених гравців, які вже вигравали титули і вміють грати при тиску трибун.

3. Spirit

Зі Spirit зараз може бути схожа історія, яка відбулася під час PGL Major Copenhagen 2024. Тоді команду всі бачили переможницею турніру, але у плей-оф, при трибунах більш досвідчені гравці знаходили слабкі місця Spirit. Тому, ми очікуємо, що колектив знову може спіткнутися в матчі проти серйозного конкуренту, але все одно не скидаємо Spirit з рахунків і не будемо здивовані, якщо вони виграють IEM Dallas 2024.

1-2. FaZe і Vitality

На нашу думку, найбільше шансів виграти цьогорічний IEM Dallas мають FaZe і Vitality. Тут все доволі просто, обидва колективи мають в своєму складі наддосвідчених гравців, які на сцені покращують свою гру в порівнянні з виступом без трибун. Також за рахунок досвіду вони вміють переломлювати хід невдалих для себе зустрічей, тому в них більше шансів здолати умовних Spirit, які роблять акцент на своїй індивідуальній грі. 

Переможця IEM Dallas 2024 ми дізнаємося вже зовсім скоро, 2 червня. Підписуйтесь на Twitter і Telegram Players, де ми будемо висвітлювати турнір з місця подій. 

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.