Сергій Таран

Для комфортної гри у VALORANT потрібно обрати оптимальні налаштування гри для вашого ПК. У цьому гайді ми розглянемо основні налаштування, які допоможуть покращити оптимізацію та FPS.

В налаштуваннях відкривши вкладку «Відео» та обравши розділ «Статистика» можна увімкнути лічильник FPS, що дозволить зрозуміти, чи потрібно вам додатково налаштовувати гру для кращої кількості кадрів. Також варто увімкнути відображення пінгу, решту пунктів не варто вмикати, так як вони теж впливатимуть на продуктивність.

Системні вимоги для VALORANT

В першу чергу треба ознайомитися з системними вимогами VALORANT, щоб розуміти, як краще буде налаштовувати гру. Відповідність вашого ПК до мінімальних вимог гарантує, що ви зможете грати в гру на найнижчих налаштуваннях.

Мінімальні системні вимоги VALORANT:

  • Операційна система: Windows 10 (64-розрядна, версія 2004 / збірка 19041 або вище) ОС
  • Процессор: Intel Core 2 Duo E8400, AMD Athlon 200GE
  • Оперативна пам'ять: 4 ГБ
  • Відеокарта: Intel HD 4000 (1 ГБ), AMD Radeon R5 200

Відповідність вашого пристрою до рекомендованих системних вимог дозволить досягти більш високої частоти кадрів. Також це дозволить вам експериментувати з налаштуваннями гри, щоб обрати найбільш комфортні саме для вас налаштування.

Рекомендовані системні вимоги VALORANT:

  • Операційна система: Windows 10/11 (64-біт)
  • Процессор: Intel Core i3-4150, AMD Ryzen 3 1200
  • Оперативна пам'ять: 8 ГБ
  • Відеокарта: GeForce GTX 730, Radeon R7 240

Також потрібно перевірити наявність оновлення для вашої відеокарти. Нові драйвера можуть містити поліпшення продуктивності для VALORANT.

Формат екрану

В самій грі потрібно зайти в налаштування, потім у вкладку «Відео». В першому треба обрати пункт «Display Mode» та поставити повноекранний режим, що допоможе ПК зрозуміти на чому потрібно акцентувати увагу. Ще рекомендують зменшити роздільну здатність та співвідношення сторін екрана, умовно до 4:3, але рекомендують це робити через налаштування самого монітору.

Далі у цій вкладці ви побачите налаштування обмеження FPS – їх всі потрібно вимкнути. Стосовно пункту NVIDIA Reflex Low Latency, то тут краще його вимкнути, але деякі користувачі залишають його увімкненим. Тому краще протестувати, який варіант більше підходить для вашого ПК.

Графіка

Наступною буде вкладка «Якість графіки» (Graphics Quality). Тут потрібно всі налаштування поставити на найнижчі значення, або вимкнути. 

Варто окремо звернути увагу на пункти Bloom і Distortion, які допомагають швидше почати орієнтуватися в грі і якщо ваша система дозволяє, то їх рекомендують залишати увімкнутими.

Якщо говорити про «Multithreaded Rendering», то цей пункт можна увімкнути, тільки якщо ваш пристрій відповідає рекомендованим системним вимогам.

Ще покращити продуктивність VALORANT допоможе встановлення гри на SSD-диск. Також варто відмовитися від використання анімованих скінів у грі, вони мають чимало різних ефектів, які теж будуть впливати на FPS. 

Ці прості кроки допоможуть вам покращити оптимізацію гри та зробити її більш комфортною. Але, варто відзначити, що вам потрібно протестувати різні конфігурації, щоб знайти оптимальну саме для вас. Приємної гри!

Раніше ми писали про найкращі налаштування CS2 для максимального FPS: оптимізація вашого досвіду в Counter-Strike 2.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.