Сергій Таран

Тренер складу української організації NAVI з CS:GO Андрій B1ad3 Городенський в інтерв’ю після матчу з Astralis на ESL Pro League Season 17 оцінив ігрову форму своїх підопічних. Він сказав, що команда ще знаходиться в процесі перебудови і треба працювати над взаєморозумінням, але прогрес в колективі помітний.

«У нашому випадку, все просто. Через зміну гравця у складі довелося змінювати позиції. Команда сфокусувалася на адаптації npl, який прийшов із молодіжного ростера та замінив sdy. ElectroNic став капітаном і йому було нелегко. Погані результати теж позначилися на команді. Я б не сказав, що NAVI — добрий приклад у цьому плані, тому що ми, як і раніше, вибудовуємо свою гру. Вже видно прогрес у виступах npl. Зараз нам не вистачає єдності у колективі, це ще не повноцінна команда. При цьому такі перемоги, як над Astralis сьогодні, для нас є дуже важливими, тому що так ми помічаємо свій прогрес.»

Нагадаємо, NAVI перемогли Astralis на ESL Pro League S17.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.