Сергій Таран

Данець Пітер dupreeh Ротманн прокоментував своє приєднання до складу Heroic з CS2. Він розповів, що радий допомогти команді в тяжкій ситуації та прагне пройти на мейджор в Копенгагені.

«Я радий повідомити, що погодився допомогти Heroic у майбутніх турнірах до кінця року.

Відтоді, як минулого літа я потрапив на лавку запасних, я вклав усі свої сили в закритий бета-тест і ранню стадію CS2, і тепер у мене є можливість допомогти Heroic у складній ситуації.

Існує величезна різниця між запеклими офіційними іграми та тренувальними матчами, але я щиро радий цій можливості, щоб не упустити занадто багато змагань. Сподіваюся стати хорошою відправною точкою для того, щоб зіграти на мейджорі в Копенгагені.

Це також означає завершення мого шляху у Vitality. Я б хотів щиро подякувати організації за надану мені можливість грати і перемагати на найбільших турнірах з найкращими гравцями і персоналом. Звичайно ж вершиною мого перебування в команді стала перемога на мейджорі в Парижі.»

Нагадаємо, Co-CEO ESL FACEIT Group Ральф Райхарт поділився деталями про кіберспортивний чемпіонат світу Esports World Cup.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2023 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.