Сергій Таран

На ESL Pro League Season 15 завершила грати група В. Вона виявилася досить цікава і інтрига була до останнього ігрового дня.

Досить передбачувано виступили Sprout. Німці показали, що вони не готові виступати на тир-1 турнірах. За 12 карт хлопці змогли виграти лише дві.

Найбільшим здивуванням став виступ ENCE. Представники фінської організації повторили успіх минулого сезону EPL і успішно пройшли групу, а при вдалому жеребі хлопці можуть пошуміти і в плей-офф. Потрібно визнати, що здивований такому результату команди, я схилявся до того, що вони опиняться за бортом наступного етапу.

Також всіх здивувала гра FaZe, але в негативному ключі. Колектив програв два стартові матчі і був близький до повторення результату G2. Тільки вольова перемога над FURIA і жахлива гра Outsiders проти Vitality, дозволила підопічним Фінна karrigan Андерсена пройти далі.

Виступи решти двох команд були цілком очікувані. Vitality і Outsiders змогли здобути по дві перемоги.

Кращим гравців групи В з упевненістю можна назвати лідера ENCE Лотана Spinx Гіладі. Ізраїльтянин набив рейтинг 1.21, його імпакт також становить 1.21. Також потрібно відзначити, що Spinx виграв дев'ять клатчів з десяти.

За традицією, називати найгіршого гравця з команди, яка відіграла 0-5, несправедливо. Тому я звернув увагу на виступ Тимура buster Тулепова і Дана apEX Мадесклера. Але якщо виступ француза можна списати на його капітанство, то у buster'a немає такої відмазки. Вирішальним фактором, щоб назвати Тимура найгіршим в групі стала його гра у вирішальному матчі проти Vitality, де він був найслабшою ланкою колективу.

Раніше ми розбирали групу А.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.