Сергій Таран

Українська кіберспортивна організація розірвала контракти з усіма гравцями молодіжних складів Natus Vincere Junior та NAVI Youth щодо CS:GO, які живуть у Росії. Про це стало відомо з відео, яке було опубліковано на YouTube-каналі академії Народжених Перемагати.

З Junior пішли Владислав latt1kk Видрін та Дмитро fen2k Гладських, а Максим sh1ne Виноградов та Владислав xiELO-Лисов покинули ростер Youth. Також відомо, що Родіон fear Смик повернувся до молодіжного складу і знову буде капітаном, а інформації про те, хто займе слоти, що залишилися, поки немає.

На даний момент немає офіційних анонсів від організації, але з огляду на недавнє інтерв'ю Євгена HarisPilton Золотарьова, в якому він заявив, що NAVI не співпрацюватимуть із гравцями, які живуть у РФ, це цілком логічне рішення. Також можна впевнено сказати, що після того, як Україна виграє війну, у молодих українських талантів буде шанс потрапити до академії Natus Vincere.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.