Олексій Харченко

Дослідницька компанія Euromonitor International підрахувала, що обсяг світової кіберспортивної індустрії сягнув $1.6 млрд у 2020 році. За прогнозами аналітиків, за підсумками 2021 року він досягне майже $2 млрд, а ще за три роки - $3.2 млрд. У середньому кіберспортивний ринок зростає на 20% на рік.

Серед 10 ключових країн у кіберспорті Китай займає перше місце з часткою ринку в 28%. На другому місці розташувалися США, потім Німеччина та Південна Корея. 2024 року відбудеться зміна лідера на світовій арені — найбільшим ринком стануть США з часткою 26%. Український ринок не потрапив до цього ренкінгу зі зрозумілих причин - насамперед через свій маленький обсяг і навіть незважаючи на успішні виступи української кіберспортивної команди NAVI у 2021 році.

Вартість квитків на кіберспортивні турніри вже зараз перевищує вартість квитків на великі спортивні події. Наприклад, середня ціна квитка на тенісний матч серії ATP становить $74.5, тоді як квиток на кіберспортивний турнір коштуватиме фанам у середньому $103.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.