Сергій Таран

Інсайдер Олексій OverDrive Бірюков поділився своєю інформацією щодо ситуації навколо росіян в українській організації NAVI. Він заявив, що заміна Кирила Boombl4 Михайлова стала для нього несподіванкою, оскільки за чутками організація була згодна на те, що гравці будуть жити в РФ але не афішувати це.

«Я чув, що NAVI дозволили російським гравцям жити в Росії, просто це не афішувати, і все буде нормально. Я чув, що вони таки збираються кудись переїжджати, до Польщі чи Сербії, і теж усе нормально буде.

Громадськість та ЗМІ тиснули на NAVI. Мені здається, що NAVI зважилися замінити, щоб відхреститися від цього. Прибрали найзручнішого гравця. Дали зрозуміти, що позначили позицію і зробили те, що хотіла громадськість.

Якщо прибрати Електроніка, то довелося б перебудовувати склад. Кого б ви не взяли з NAVI Junior, вони грали б на три голови гірше. Те саме і з Perfecto. Тому Бумич – найзручніша мета. Коли ти маєш S1mple, Electronic, Perfecto, B1t, а зверху ще стоїть B1ad3, то в команду можна взяти навіть Fear. Вийде плюс-мінус схожий склад»

Нагадаємо, раніше CEO NAVI заявляв, що клуб не буде платити гроші гравцям, які живуть в Росії, але мабуть вони вважають, що війна вже закінчилася і всі про все забули.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.