Сергій Таран

Олександр Petr1k Петрик поділився своєю думкою про те, як блокування Parimatch вплине на український кіберспорт. В коментарях порталу Dexerto блогер сказав, що індустрія в Україні переживає не кращі часи через війну. Блокування одного з найбільших БК на ринку матиме серйозний негативний вплив на доходи українських організацій.

«Деякі творці кіберспортивного контенту в Україні втратять більшу частину своїх доходів. Я скасував деякі амбітні проекти, і, ймовірно, інші автори контенту також. Цього ніхто не очікував і не був до цього готовий.

З точки зору бізнесу український кіберспорт майже мертвий через триваючу війну. Без букмекерських контор він зовсім мертвий. Винятком є NAVI, оскільки вони вийшли на міжнародний ринок. Важкі часи…»

Також в матеріалі Dexerto Данило Dendi Ішутін розповів, що його клуб B8 Esports планував довгострокове партнерство з Parimatch. Втрата цього спонсорського контракту серйозно вплинула на фінансове положення клубу, тому менеджмент шукає інше джерело доходу, щоб продовжити функціонувати.

«У нас були плани встановити довгострокове партнерство з Parimatch з метою сприяння розвитку кіберспорту в Україні з 1 березня.

Однак останні новини стали шоком для всіх нас. Зараз ми переживаємо фінансову кризу та активно шукаємо ресурси, щоб заплатити нашій команді та партнерам і продовжити нашу діяльність.»

Нагадаємо, Володимир Зеленський ввів санкції проти букмекерських компаній. В списку — Parimatch і Weplay Media Holding.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.