Сергій Таран

27 червня у Києві пройшла конференція «Червона картка кіберзагрозам та фейкам: виклики та рішення для молоді і спорту», яку організував Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО України. 

Серед спікерів конференції був співзасновник українського кіберспортивного онлайн-ЗМІ Players Антон Мазай, який розповідав про російську пропаганду в кіберспорті і успішні кейси боротьби з нею (розслідування редакції, яке призвело до відміни турніру RCL). 

На заході обговорювалися питання захисту спортивної сфери від кіберзагроз і важливість протидії інформаційним операціям з боку рф у спортивному контексті. Також піднімалося питання популяризації кібербезпеки серед молоді та їхнього залучення до відповідних освітніх програм.

Нагадаємо, Збірна України з CS2 дізналася свою групу на європейській кваліфікації до IESF World Esports Championship 2024.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.