Сергій Таран

Снайпер складу NAVI з CS:GO Олександр s1mple Костилєв розповів, що після змін в ростері очікував швидких результатів, але згодом зрозумів, що на це потрібен час. Про це він сказав в інтерв’ю порталу HLTV.

«Ми добре поспілкувались після турніру в Ріяді. У нас була розмова про те, над чим нам потрібно працювати, і я працюю над собою також. Я просто думав, що ми миттєво почнемо перемагати. Я хотів швидких результатів, швидких перемог, але мені потрібно було повернутися до реальності. Але реальність така, що неможливо стати міжнародною командою й одразу виграти все. Коли ви стаєте інтернаціональною командою, усе змінюється, усі виклики змінюються, і перші кілька місяців є найважчими. Я думав, що це може бути легко, але нам точно потрібен час».

Також Костилєв розповів про вплив буткемпів на команду.

«Ми фактично провели два буткемпи з новим складом, другий був безпосередньо перед Pro League, у нас було два тижні буткемпу. Я не пам'ятаю, коли востаннє у мене було два тижні буткемпу, ймовірно, до початку війни, до Катовіце 2022 року. Ми відчули різницю після другого буткемпу, тому що почали грати по-іншому. Ми навіть бачимо результати на змаганнях — звісно, якщо ти виграєш у матчах, це не означає, що ти виграєш на турнірі, але все ж, це додало нам певної впевненості. Після групового етапу EPL, я думаю, у нас стало ще більше впевненості». 

Нагадаємо, уХо прокоментував заміни в Lazer Cats.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.