Сергій Таран

У World of Tanks розпочалася нова кампанія в рамках колаборації із франшизою фільмів «Термінатор». З 12 по 26 січня у грі діятиме бойова перепустка «Судний день».

Кампанія складається з 50 етапів, гравці братимуть участь у ній автоматично, тому що в ній не потрібно активовувати прогрес, як у звичайному бойовому пропуску. Доступні написи з культовими фразами та 2D-камуфляжами, які зроблені за мотивами фільму.

Найголовніше — це додавання унікального танка Т-832 з візуальними ефектами. Ця бойова машина створена на заводі, де померли Т-800 та Т-1000. Ще є можливість отримати чотирьох командирів, які озвучені класичними фразами таких персонажів із фільму: Сара Коннор, Джон Коннор, Т-800 та Т-1000.

Також у World of Tanks Blitz йде операція Hasta la Vista, яка триватиме до 31 січня. Вона складається з 60 етапів, за кожен з них можна отримати унікальні нагороди за мотивами Термінатора, такі як: кіборг з легендарним камуфляжем Т-800, 10 аватарів, 4 рідкісних камуфляжу танків і фон профілю.

Нагадаємо, перші три місяці після релізу S.T.A.L.K.E.R. 2 буде ексклюзивом для Xbox.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.