Сергій Таран

Український кіберспортсмен Роман Resolut1on Фомінок виступить за російську команду BetBoom Team на ESL One Berlin Major 2023 з Dota 2.

В команді Фомінок замінить Івана Pure Москаленка, який не зміг отримати візу. Раніше Москаленко намалював на міні-мапі символ Z під час матчу.

Реакція українського ком’юніті доволі передбачувана, Resolut1on був розкритикований. Найбільш влучно такий вчинок Фомінка прокоментував Михайло Olsior Зверєв.

«Ну тобто чувак вчора грає на шоуматчі Денді, збирає гроші на United24, паралельно домовляється зіграти за російський клуб, повний росіян, замість чувака, який Z на карті в рофл малював.

Пішли на**р такі кіберспортсмени, в нас влада останні декілька місяців лобіює заборону участі росіян і білорусів на міжнародних змаганнях, а наші йдуть грати в такі клуби.

Особисто я на жодному турніру в майбутньому Романа підтримувати не планую, як українського кіберспортсмена його теж сприймати не можу, все, що він казав на підтримку України, намальовані на щоках прапори і тд – знецінено в 0.

Заробити 2 лями за кар‘єру, щоб пошпилити з росіянчиками за 500к на команду – ну хз.»  

ESL One Berlin Major 2023 пройде з 26 квітня до 7 травня в Берліні. Команди будуть грати за призовий фонд в розмірі $500 тис. та Pro Circuit Points, які необхідні для потрапляння на The International 2023.

Нагадаємо, після виходу патча 7.33 в Dota 2 змінилась рейтингова система.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.