Олексій Харченко

Головний редактор Players Олексій Харченко поспілкувався з тренером Vitality Ремі XTQZZZ Конем після поразки у півфіналі BLAST Premier Spring Final 2024.

Ви виграли вибір суперника, тоді як spirit взяли ваш пік. Що ви можете сказати про гру на Anubis? Що сталося на останній мапі?

Я думаю, що це була не дуже хороша гра для обох команд, чесно кажучи. Я бачив стільки помилок. На Mirage, я думаю, ми добре зіграли на CT. Ми трохи нервували з боку Т, тому що коли ми мали перевагу 11-5, були деякі камбеки.

У нас було так багато хороших переваг на стороні CТ. Ми провалилися... Другий раунд не пам’ятаю, пістолетку ми виграли, але ми його провалили. Ми знали, що вони будуть грати шорт, але не відреагували, тому це теж була помилка.

А щодо Anubis... Вони зіграли, як і очікувалося, принаймні на стороні СТ. Але ми не довіряли один одному, чесно кажучи. Наприклад, при рахунку 7-4, ми знали, що вони будуть грати багато на B, але ми вирішили також грати на B, я не знаю чому.

А на CT у нас був величезний шанс виграти форс-бай, 4 на 2. У нас був величезний шанс 5 на 3 у першому бай-раунді. Anubis все ще мапа більше для CT, тому, коли ви робите такі помилки, ви заслуговуєте на поразку, ось і все.

Тобто ви хочете сказати, що всі ці дрібні помилки і призвели до кінцевого результату?

Так, я думаю, що наш менталітет сьогодні був впорядку. Просто, знаєш, це топовий Сounter-Strike, так? Ви не можете робити стільки таких помилок. Це просто 1 помилка, до ще одної помилки і ще до одної помилки. spirit, безумовно, хороша команда. Вони грали не те щоб супер добре, на рівні, але я не думаю, що сьогодні нам би вдалося перемогти.

Для mezii це була особлива подія, адже він грав перед місцевою публікою. Що ви можете сказати про натовп? Чи можете ви порівняти це з IEM Dallas?

Я думаю, що Даллас був на більш високому рівні, чесно кажучи. Вони багато підтримували G2 у Далласі, це було майже неймовірно. Я чув, що іноді натовп скаржився на дії гравців, і я також пару разів чув «fuck you apEX». Не розумію чому, але так воно і є.

Що ви думаєте про такі вигуки з натовпу?

Чесно кажучи, більшість часу apEX сміявся, почувши це. Тому вони можуть продовжувати, вони не можуть нічого змінити, це добре.

У той же час я трохи здивований, я не думаю, що це дуже добре чути це в натовпі. Я думаю, що нам потрібно більше поваги, це моя думка. Але, зрештою, що ми можемо зробити? Нічого. 

З точки зору цілей на турніри, Vitality завжди прагне потрапити до фіналу та вигравати турніри, чи не так?

Звичайно, ми сьогодні розчаровані. Незважаючи на те, що у нас була важка сітка, нам потрібно було усунути G2, FaZe і, нарешті, Spirit, але ми цього не зробили. Я не думаю, що ми провалили цей сезон, але це все одно розчарування, тому що ми хотіли виграти хоча б один трофей, але не отримали його.

Тепер час трохи відпочити і подумати про цей сезон. Що погано, що добре, тому що завжди можна побачити якісь покращення. І ми це точно знаємо. Тепер нам потрібно добре відпочити. Це трохи дивно, у нас було лише п’ять турнірів, але багато відбіркових турнірів, знаєш, груповий етап BLAST, RMR і ESL Pro League також були досить довгими. Ми відчували, що ми так багато грали, але врешті-решт, це лише п’ять турнірів, і все.

Наближається перерва. У Vitality були деякі KPI, цілі тощо. Чи плануєте ви провести зустріч із менеджментом і обговорите майбутнє, включаючи цей ростер?

У нас буде зустріч з керівництвом. Ми все переглянемо з організацією і подивимося, як буде.

Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.