Сергій Таран

Сьогодні, 26 лютого, українська кіберспортивна організація Monte оголосила, що Віктор sdy Оруджев через рік перебування в команді з CS2 покидає її. Редакція Players склала свій невеликий список гравців, які можуть замінити Віктора в команді.

headtr1ck

Одним із перших на думку спадає колишній снайпер Ninjas in Pyjamas Данило headtr1ck Валітов, якого організація нещодавно перевела на лаву запасних. На його користь говорить те, що не дивлячись на юний вік, він вже довгий час виступає на тір-1 сцені та має великий досвід LAN-турнірів.

Так, треба відзначити, що в команди вже є снайпер, але нещодавно в інтерв’ю Players Данило сказав, що готовий перейти на роль ріфлера, з якої він і починав у NAVI Junior.

Проблемою для цього варіанту є те, що headtr1ck все ще на контракті у NIP і сума викупу може бути занадто високою для Monte і клуб відмовиться від цього варіанту.

Статистика headtr1ck за останні три місяці

Kvem

Також серед потенційних кандидатів на заміну sdy можу відзначити Владислава Kvem Короля. Про його перехід в команду вищого рівня чутки ходять давно і зараз найкращий для цього час. Зараз Владислав виставлений на трансфер, що дозволить Monte помітно зекономити свій бюджет.

Звісно, мінусом цього підписання будуть репутаційні ризики для організації. Раніше Король та ряд інших гравців IKLA виїхали до Румунії, щоб представляти Україну на IESF World Esports Championship 2023 з CS:GO, але не повернулися.

Статистика Kvem за останні три місяці

Gizmy

Найбільш реалістичним варіантом зараз здається гравець Monte Gen Джек ⁠Gizmy фон Шпрекельсен. Британець вже грав за основну команду в перший ігровий день європейського RMR B та непогано себе зарекомендував. Звісно, можна очікувати в основі і будь-якого іншого гравця Monte Gen.

Варіант з гравцем академії на нашу думку є найбільш вірогідним. Ще на початку року CEO Monte Дмитро Вовк в інтерв’ю Players сказав, що академія потрібна для щоб «можна було змінити когось з основного складу». 

Статистика Gizmy за останні три місяці
Теми:
Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.