Сергій Таран

З 23 по 27 березня на ESL Pro League Season 15 гратиме група С. У ній виступають Players (ex- Gambit), Team Liquid, GODSENT, BIG, Movistar Riders і Party Astronauts.

Очевидно, що перші два рядки займуть Players і Team Liquid. Обидві команди перевершують супротивників в тактичному та індивідуальному рівні. Також з великою часткою ймовірності матч цих двох колективів буде найцікавішим в групі.

Думаю, що останній слот, що дає право грати в плей-офф, забере BIG. Так, якщо GODSENT або Movistar Riders будуть в хорошій формі, вони можливо зможуть нав'язати боротьбу німцям, але не тоді, коли турнір проходить в Дюссельдорфі. Представники Berlin International Gaming явно хочуть виступити перед рідною публікою і заради цього викладуться на максимум.

З великою часткою ймовірності Party Astronauts поповнять ряди LookingForOrg і Sprout, завершивши турніри зі статистикою 0-5. Але CS:GO любить дивувати і цілком ймовірно, що умовні GODSENT недооцінять колектив з Північної Америки і дадуть їм взяти одну перемогу на ESL Pro League Season 15.

Раніше ми розповідали, як G2 вилетіли з групи А, а ENCE здивували всіх.

Підписуйтеся на наш Telegram та Twitter, щоб бути в курсі останніх новин зі світу ігр і кіберспорту!

Останні новини

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Players —  це сучасне медіа про український та світовий кіберспорт. Про ігри, гравців та для гравців. 

Зроблено в Києві з ❤️
Для новин, колонок та подкастів — news@players.com.ua
Реклама та робота з партнерами — adv@players.com.ua

Антон Мазай (Видавець та Технічний Директор) — anton@players.com.ua
Олексій Харченко (Видавець та Головний Редактор) — alex@players.com.ua
Сергій Таран (Автор) — sergey@players.com.ua
© 2021-2024 Players. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням видання Players.